Telefon wibruje w środku nocy, ciekawe kto to? niski poziom baterii

telefon wibruje w środku nocy, ciekawe kto to? niski poziom baterii


Charakter: Forever Alone
Mem forever alone tworzy bardzo zabawne kwestie związane z życiem w społeczeństwie pełnym ludzi, a mimo to jak palec, gdzie owa istota ma kontakt zaledwie z rodziną i nie potrafi lub wręcz niemożliwe jest nawiązać relację już z nikim innym.

Hisotria kryjąca się za tym memem wywodzi się z roku 2011 kiedy to grupa mężczyzn z Nowego Yorku urządziła flash mob, w którym umówili się przez portal randkowy z fikcyjnymi partnerkami na Time Square. Cała scena samych facetów w jednym miejscu została oczywiście uwieczniona kamerami monitorującymi to miejsce.

Tak zrodził się mem samotnika, który ma również swoje inne odmiany. Jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych memów w dzisiejszym internecie.

Andrzej Duda - człowiek który został prezydentem

12 Memów
Andrzej Duda - człowiek który został prezydentem

Andrzej Duda od początku swojej kampanii zaczął zadziwiać. Wypromowany przez Prezesa Jarosława Kaczyńskiego śmiało piął się w kampanii prezydenckiej, aż podbił serca Polaków (52% poparcia). Jeszcze jako prezydent elekt pokazuje, że jak sam wspominał, jest człowiekiem czynu. Poprzez heroiczne czyny w ostatnich dniach stał się także bohaterem naszych memów, i został przyrównany do samego Papieża.

21
dnia 2015-06-08 12:58:06